دلایل برتری کارواش بخار

diba-admin مقالات, وبلاگ 21 نوامبر 2023
دلایل برتری کارواش بخار

آیا قصد راه اندازی کارواش بخار دارید؟ پس باید به عملکرد افراد موفق در این زمینه توجه ویژه ای داشته باشید. با استفاده از قدرت بخار، بسیار بهتر از روش شستشو با آب نتیجه می گیریم. کارواش بخار یک فناوری سبز به شمار می رود. فناوری سبز شامل تمام فناوری های سازگار با محیط زیست می شود که به حفظ منابع طبیعی زمین کمک می کنند.

کارواش بخار با مصرف بسیار کم آب و عدم نیاز به مواد شوینده قوی، مشکل هدر رفت آب را تا حد زیادی برطرف می نماید. همچنین میزان تولید فاضلاب در کارواش را تا حد زیادی کاهش می دهد. کارواش بخار ساخت شرکت آذر استیل فن آوران با دارا بودن تمام استاندارهای لازم در این زمینه می تواند کمک شایانی به حفظ منابع زمین نماید. بنا بر دلایلی که در ادامه مطلب شرح خواهیم داد متوجه خواهید شد که شستشوی خودروها با استفاده از کارواش بخار در آینده بسیار گسترش خواهد یافت و جایگزین شستشو به وسیله آب خواهد شد. در ادامه مطلب به بررسی دلایل برتری کارواش بخار نسبت به کارواش معمولی خواهیم پرداخت.

مهمترین دلایل برتری کارواش بخار

با گسترش آگاهی مردم نسبت به مسائل محیط زیست و کاهش ذخایر آب شیرین، استفاده از فناوری های سبز در حال گسترش می باشد. شستشوی خودرو نیز یکی از مسائلی است که همه افراد جامعه کم و بیش آن را انجام می دهند و از مصرف بالای آب آن آگاهی دارند. بنابراین توجه آنها به آن دسته از کارواش ها معطوف می شود که صرفه جویی در مصرف آب را در اولویت قرار می دهند.

بازار فناوری سبز در حال رونق است

آینده کسب کارهایی که در دسته فناوری های های سبز می باشند بسیار روشن است. یکی از اهداف کارواش بخار حفاظت از محیط زیست است و می تواند این کار را با کاهش مصرف آب و استفاده از محصولات سازگار با محیط زیست انجام دهد. افزایش قابل توجه علاقه مصرف کنندگان به این نوع کارواش، سود بسیار خوبی در آینده دارد.

کارواش بخار آب کمتری نسبت به کارواش سنتی مصرف می کند

آب یکی از با ارزش ترین منابع طبیعی زمین است. با توجه به افزایش دمای جهانی و کمبود آب، صرفه جویی در مصرف آب بسیار ضروری می باشد. در کشور ما نیز خشکسالی و کمبود آب وجود دارد و باید در مصرف آب بسیار دقت نماییم. یکی از کارهایی که می توانیم برای صرفه جویی در مصرف آب انجام دهیم، استفاده از کارواش های بخار می باشد. این نوع کارواش ها میزان مصرف آب بسیار کمتری نسبت به کارواش های سنتی دارند و قابلیت تمیزکنندگی کارواش بخار نیز بیشتر است.

کارواش بخار

استفاده از محصولات پاک کننده سازگار با محیط زیست در حال افزایش است

کارواش های سنتی برای شستشوی خودرو به میزان زیادی از مواد پاک کننده قوی استفاده می کنند تا آلودگی ها و چربی های بدنه خودرو را پاک نمایند. در صورتی که در کارواش ها بخار، با استفاده فشار بخار و حرارت آن به راحتی و بدون استفاده از مواد شوینده می توان آلودگی ها را از سطح خودرو پاک سازی نمود. در صورتی که نیاز به استفاده از مواد شوینده باشد نیز با مقدار کمی مواد شوینده می توان آلودگی ها را رفع نمود. با استفاده از محصولات پاک کننده زیست تخریب پذیر می توان آلودگی های ناشی از مواد شوینده شیمیایی را نیز به حداقل رساند.

کارواش بخار تمیز و ضدعفونی کردن را به نحو مطلوب انجام می دهد

کارواش بخار سطح مطلوبی از تمیز کردن خودرو را فراهم می کند. این امر مشتریان بیشتری را جذب می کند که می خواهند وسایل نقلیه خود را با بالاترین استاندارد تمیز کنند. همچنین با استفاده از قدرت بخار می توان باکتری ها و ویروس ها را نیز از بین برد و خودرو را به صورت کامل ضدعفونی نمود. علاوه بر این، استفاده از بخار برخلاف مواد شیمیایی اثرات نامطلوب بر روی سطوح نخواهد داشت.

استفاده از کارواش بخار برای تمیز کردن محیط درونی خودرو نیز مناسب است

یکی از دلایل برتری کارواش بخار نسبت به کارواش سنتی، امکان پاک سازی محیط داخلی خودرو با استفاده از این دستگاه ها می باشد. با استفاده از کارواش بخار به راحتی می توان صندلی ها، داشبورد، سطوح داخلی و حتی درزها و شکاف های داخل خودرو را به راحتی پاک سازی نمود. دمای بالاب بخار به راحتی می تواند لکه ها و چربی ها را پاک کند بدون اینکه آسیبی به رنگ و تجهیزات خودرو وارد شود.

فرصت های شغلی هیجان انگیز کارواش بخار سیار

کارواش بخار سیار امکان ارائه خدمات در محل را برای مشتریان فراهم ساخته است. تجهیزات کارواش بخار سیار براحتی می تواند توسط یک وانت حمل شود و در در محل مورد نظر مشتری خودرو را تمیز نماید. کارواش بخار سیار یک فرصت شغلی بسیار مناسب می باشد و با سرمایه اندک می توان درآمد مناسبی کسب نمود.

سرعت در پاکسازی خودرو

با استفاده از کارواش بخار سریع تر می توان خودرو را از آلودگی ها پاکسازی نمود. با توجه به اینکه شستشو در کارواش های سنتی در چند مرحله انجام می گیرد در نتیجه زمان زیادی برای پاکسازی و خشک نمودن خودرو نیاز است. اما با استفاده از کارواش بخار این زمان به حداقل می رسد و دلیل قدرت پاک کنندگی بالای بخار می باشد.

اگر قصد راه اندازی کارواش بخار دارید با توجه به مطالب گفته شده در بالا و بازار رو به رشد این فناوری دیگر فرصت را از دست ندهید. برای تهیه انواع دستگاه کارواش بخار می توانید با کارشناسان ما در شرکت آذر استیل فن آوران تماس بگیرید تا با توجه به نیاز شما دستگاه مناسب را پیشنهاد دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

فیلد های ستاره دار* الزامی می باشند.