دیگهای آب گرم مدل W-AFS

دیگهای آب گرم مدل W-AFS

enEnglish trTürkçe

۱- کلیه دیگهای آب گرم ساخت آذر استیل فن آوران براساس استاندارد بین المللی (B.S2790) تحت نظارت شرکت مهندسی و بازرسی فنی ناظران یکتا به نمایندگی از طرف اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، طراحی، محاسبه و ساخته می شوند و با پلاک استاندارد ارائه می گردند.

۲- ظرفیت از ۱۰۰,۰۰۰ Kcal/hr الی ۵,۰۰۰,۰۰۰ Kcal/hr با فشار کار ۶-۱۰ bar

۳-  حداکثر درجه مجاز آب دیگ ۹۰ درجه سانتی گراد می باشد.

۴-  بدنه و محفظه احتراق دیگهای W-AFS مطابق استاندارد از فولاد آتش خوار (DIN 17155) 11Mr4  تیوبهای عبور دود از جنس (DIN 17155) ST.35.8  می باشد.

۵-  الکترود مصرفی در جوشکاری مطابق استاندارد A.W.S.E6010.7080

۶-  الکترودها قبل از جوشکاری در هیترهای مخصوص تا دمای ۳۰۰ درجه سانتیگراد پیش گرم شده و مورد استفاده قرار میگیرند. جوشکاری بدنه دیگهای براساس روش صحیح جوشکاری WPS و PQR توسط جوشکاران دارای گواهینامه انجام میگیرد.

۷-  راندمان دیگهای آب گرم مدل W-AFS مطابق استاندارد و بالای ۹۰ درصد می باشد.

۸-  جهت ایمنی لازم دیگهای تولیدی مجهز به دریچه ضد انفجار می باشند.

۹-  به لحاظ سهولت در بازدید و انجام رسوب زدایی، درچه Hand Hole در بدنه دیگها تعبیه شده است.

۱۰-  کلیه دیگها با ۵/۱ برابر فشار طراحی، با پمپ های فشار مورد تست هیدرواستاتیک قرار می گیرند.

۱۱- نوع دربهای ابتدایی و انتهایی پیچ مهره ای و لولایی می باشند.

۱۲-  بدنه  دیگها با پشم سنگ مخصوص با ضخامت متناسب و همچنین دربهای ابتدایی و انتهایی دیگ ها توسط بتن نسوز ایزوله می شوند.

۱۳-  روپوش دیگها از ورق استیل با ضخامت متناسب کاوربندی می گردند.

۱۴-  بدنه دیگها بر روی شاسی مقاوم مونتاژ می گردد که براحتی ضربه های ناشی از جا به جایی و وزن دیگ را تحمل نموده و بر روی فونداسیون قرار می گیرند.

۱۵-  کلیه دیگهای تولیدی شرکت آذر استیل فن آوران در صورت نصب، راه اندازی و نگهداری صحیح مطابق استانداردهای متداول نصب، سه سال گارانتی میگردد. شرکت آذر استیل فن آوران مجهز به کادر فنی خدمات پس از فروش بوده و آماده ارائه خدمات در تمام نقاط کشور می باشد.