دیگ بخار ایستاده مدل CS-AFS

دیگ  بخار ایستاده  مدل CS-AFS

enEnglish trTürkçe

  1. دیگهای بخار ایستاده مدل CS-AFS براساس استاندارد ملی ایران و همچنین استاندارد بین المللی B-S2790 طراحی و ساخته می شوند. این بویلرهای دارای نقشه های مورد تایید اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران بوده و با نشان استاندارد و پلاک کیفیت ارائه می گردند.
  2. دیگهای بخار این شرکت در ظرفیت های ۱۰۰ الی ۵۰۰ کیلوگرم بخار بر سرعت معادل ۲۲۰ الی ۱۱۰۰ پوند بخار بر ساعت و با فشار کاری ۳-۱۰ بار تولید می شوند.
  3. فولاد مصرفی در ساخت بدنه ۱۷MN4 مطابق استاندارد DIN  ۱۷۱۵۵  بوده و لوله های مصرفی از نوع بدون درز ST35-8  مطابق استاندارد DIN  ۱۷۱۷۵ می باشند.
  4. نوع الکترود مصرفی در عملیات جوشکاری ۷۰۱۸ و ۶۰۱۰ به صورت پیش گرم بوده و توسط جوشکاران ماهر دارای گواهینامه انجام می شود.
  5. جوشکاری بدنه دیگها براساس روش صحیح جوشکاری WPS و PQR  انجام گرفته و توسط بازرسان اداره استاندارد مورد آزمایش قرار میگیرند (تست های NDT).
  6. به لحاظ سهولت در بازدید و انجام رسوب زدایی به تناسب ظرفیت های مختلف دریچه های متناسب در بدنه دیگها تعبیه می گردند.
  7. کلیه دیگهای تولیدی با ۱/۵ برابر فشار طراحی و مورد تست هیدرواستاتیکی قرار گرفته و پس از اتمام کلیه مراحل کاری مجددا مورد تست گرم قرار می گیرند.
  8. کلیه دیگهای بخار ایستاده تولیدی شرکت آذر استیل فن آوران در صورت نصب و راه اندازی از سوی واحد خدمات پس از فروش و نیز نمایندگی های مجاز به مدت ۳۶ ماه گارانتی می باشند.