دیگهای بخار مدل S-AFS

دیگهای بخار مدل S-AFS

enEnglish trTürkçe

 1. دیگهای بخار مدل S-AFS براساس استاندارد ملی ایران و همچنین استاندارد بین المللی B.S2790 طراحی و ساخته می شوند. این بویلرهای دارای نقشه های مورد تایید اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران بوده و با نشان استاندارد و پلاک کیفیت ارائه میگردند.
 2. دیگهای بخار این شرکت در ظرفیت های ۵۰۰ کیلوگرم بخار بر ساعت تا ۱۰۰۰۰ کیلوگرم بخار بر ساعت معادل ۱۱۰۰ پوند بخار بر ساعت الی ۲۲۰۰۰ پوند بخار بر ساعت و با فشار کالری ۱۰-۶ بار تولید می شوند.
 3. فولاد مصرفی در ساخت بدنه ۱۷MN4 مطابق استاندارد DIN  ۱۷۱۵۵ بوده و لوله های مصرفی از نوع بدون درز ST35.8 مطابق استاندارد DIN  ۱۷۱۷۵  می باشند.
 4. نوع الکترود مصرفی در عملیات جوشکاری ۷۰۱۸ و ۶۰۱۰ به صورت پیش گرم بوده و توسط جوشکاران ماهر دارای گواهینامه انجام می شود.
 5. جوشکاری بدنه دیگها براساس روش صحیح جوشکاری WPS و PQR انجام گرفته و توسط بازرسان اداره استاندارد مورد آزمایش قرار میگیرند (تست های NDT).
 6. به لحاظ سهولت در بازدید و انجام رسوب زدایی به تناسب ظرفیت های مختلف دریچه های متناسب در بدنه دیگها تعبیه می گردند.
 7. کلیه دیگهای تولیدی با ۵/۱ برابر فشار طراحی و مورد تست هیدرواستاتیکی قرار گرفته و پس از اتمام کلیه مراحل کاری مجددا مورد تست گرم قرار می گیرند.
 8. نمونه دیگها با پشم سنگ مخصوص با ضخامت متناسب و دربهای ابتدایی و انتهایی با بتن نسوز ایزوله شده و با ورق استیل کاوربندی می شوند.
 9. پایه های دیگها طوری طراحی می شوند که به راحتی ضربه های ناشی از جابه جایی و وزن دیگ را تحمل نموده و تنها یک سطح صاف و محکم برای نصب دیگ کافی می باشد.
 10. تمامی تجهیزات کنترلی و ایمنی مورد نیاز از جنس مرغوب انتخاب شده و از لحاظ کاری کاملا اتوماتیک هستند. با وجود این می بایست دستگاه توسط افراد مطلع مورد استفاده قرار گیرد.
 11. کلیه دیگهای بخار تولیدی شرکت آذر استیل فن آوران در صورت نصب و راه اندازی از سوی واحد خدمات پس از فروش و نیز نمایندگی های مجاز به مدت ۳۶ ماه گارانتی می باشند.